Stoppandemia, czyli wirtualna przestrzeń do przedstawiania sposobów, pomysłów i podpowiedzi na przezwyciężenie niebezpiecznych koronawirusów

Flaga Włoch Flaga Polski Flaga Niemiec Flaga Francji Flaga Wielkiej Brytanii Flaga Szwecji Flaga Czech

content marketing tematyczny

Stoppandemia w wyleczeniach

Statystyki to naprawdę dobry sposób na orientowanie się co się dzieje, ale muszą zawierać komplet najważniejszych informacji. Nie mogą wskazywać tylko na zachorowania i zgony, ale muszą przedstawiać także prawdę o wyzdrowieniach. Do tego konieczne jest podawanie ilości do ilości, czyli nie tylko ile zachorowań, ale ile zachorowań na przykładowo 100 000 osób itd. Z covid-19 nie wszędzie dużo ludzi zdrowieje. Proszę spojrzeć na raporty na stronie www.who.int, a temat pandemii stanie się jaśniejszy.

Podobno osoby, które przeszły covid-19 i uważa się je za wyleczone mają problemy z ogromnym zmęczeniem i z pamięcią, co nie mija po kilku tygodniach, ale trwa i trwa. Być może to jest coś innego, niż dalszy ciąg problemów z tą chorobą. To może być czasem/często naturalna reakcja po krytycznie ciężkim wysiłku, która może trwać kilka miesięcy, a nawet rok czy dwa lata, ale nie musi to być uszkodzenie koronawirusem. Naprawdę jest taka szansa, że to tylko to. Wiem, że tak się zdarza. Sama kiedyś tego doświadczyłam, więc to są informacje dosłownie ode mnie. Wiadomo nie od dziś, że po wielkich dawkach adrenaliny potem bywa, że przychodzi depresja, ale to jest naturalna depresja, a nie inna choroba. Organizm i psychika muszą mieć czas, żeby dojść do równowagi. Ciało potrzebuje kilku tygodni, a psychika nawet dwóch lat. Dobrze jest wtedy obniżać poziom lęku (nawet herbatą z melisy na noc), żeby się nie nakręcać na nowo, adrenaliną właśnie.

powrót na stronę startową